Maszyny Pakujące Strapack Maszyny Pakujące Maszyny - Kontakt Maszyny Pakujące
Maszyny pakujące
Maszyny pakujące Strapack Corp.
Pół i automatyczne japońskie maszyny pakujące taśmą polipropylenową ...
Strapack, Maszyny - więcej

INNE NASZE PRODUKTY :

Zgrzewarki do folii Zgrzewarki
Dlaczego warto zakupić markową zgrzewarkę właśnie
u nas ?
Zgrzewarki - wiecej
Taśmy poliestrowe i taśmy polipropylenowe TranSystem
Opakowania, taśmy, kątowniki tekturowe, pochłaniacze wilgoci, worki powietrzne ...
Taśmy poliestrowe i taśmy polipropylenowe
Maszyny pakujące Maszyny
Zgrzewarki kątowe, tunele i maszyny pakujące produkty w folię termokurczliwą...
Maszyny pakujące - więcej

STRAPACK MASZYNY SPINAJĄCE-WIĄZARKI - JAPOŃSKA TECHNOLOGIA I PRECYZJA !


Scanpack dystrybutor japońskich maszyn spinających Strapack.
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Profesjonalny serwis z 30 letnim doświadczeniem.

STRAPACK CORPORATION istnieje na rynku maszyn spinających od ponad trzydziestu lat. W tym czasie jej fabryki opuściło ponad 300.000 maszyn.
Dziełem STRAPACK CORPORATION był pierwszy na świecie półautomat bandujący - spinający, który skopiowany przez firmy dalekowschodnie produkowany jest do dzisiaj. Firma STRAPACK przeznacza duże środki finansowe na prace modernizacyjne, które powodują wdrażanie własnych innowacji i tworzenie maszyn doskonalych dając reszcie świata wiele pomysłów do naśladowania. Konstrukcja i pomysly zastosowane dla lepszej, wydajniejszej i łatwiejszej obsługi maszyny niejednokrotnie zaskakują użytkowników. Mówi się, że to co proste jest dokonałe i takie właśnie są maszyny pakujące firmy STRAPACK CORPORATION. Proste konstrukcyjnie i mechanicznie z bardzo zaawansowaną myślą techniczną.
Maszny pakujące Strapack

W chwili obecnej Firma STRAPACK CORPORATION posiada znakomitą reputację jako producenta maszyn bandujących - spinających taśmami z tworzyw sztucznych. Siedzibą główną firmy jest Tokio, posiada oddziały w USA oraz fabryki w Japonii, Tajlandii oraz USA. W Europie STRAPACK działa poprzez sieć dystrybutorów, do których na terenie krajów Europy Środkowej należy ScanPack S.J.
Maszyny bandujące - spinające STRAPACK charakteryzują się wysoką jakością, oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi mającymi na celu usprawnienie procesu pakowania. Dzięki dużym nakładom finansowym na rozwój i badania doświadczalne Strapack ograniczył do minimum przestoje, zredukował zużycie taśmy spinającej oraz uzyskał niższe koszty serwisowania swoich maszyn. Ponadto system kontroli jakości podczas produkcji urządzeń jest bardziej zaostrzony i wymagający niż u innych producentów na świecie.

Standardowe cechy maszyn spinających Strapack:

przejrzysta budowa i łatwość obsługi maszyn; urządzenia projektowane są dla wygody operatora, natomiast przeszkolenie obsługi umożliwia operatorowi bardzo szybkie dotarcie do punktów regulujących maszynę oraz przestawienie jej parametrów pracy.
żywotność, trwałość maszyn - specjalna konstrukcja oraz komponenty używane do produkcji najważniejszych podzespołów maszyny (np. samosmarowna konstrukcja głowicy zgrzewającej ) projektowane są w celu zapewnienia maksymalnej żywotności przy minimum konserwacji. W konstrukcji podzespołów mechanicznych nie występują elementy z tworzyw sztucznych, tak chętnie stosowane przez innych producentów w celu potanienia swoich maszyn.
niezawodność w pracy ciągłej - stosowanie najnowszych osiągnięć w dziedzinie elektroniki, bezstykowe elementy sterujące (mechaniczne wyłączniki krańcowe ograniczone do niezbędnego minimum), dublowane obwody sterujące (możliwość dalszej pracy w trybie awaryjnym, po ewentualnym uszkodzeniu elementu sterującego), zaprojektowany system wypluwania pustych oczek przy pracy bez paczki, wszystko to ma służyć maksymalnej niezawodności urządzenia.
duża funkcjonalność - szeroki zakres regulacji sił uciągu od 2,5 do 80 kg (w przypadku maszyny RQ-8)
daje możliwość zastosowania maszyn do spinania przedmiotów zarówno bardzo delikatnych jak
i bardzo masywnych. Dodatkowa możliwość dostarczenia urządzeń w wykonaniach specjalnych.
bezpieczeństwo pracy - maszyny projektowane są w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa pracy obsługi. System czujników powoduje automatyczne unieruchomienie maszyny w przypadku otwarcia drzwi lub zdjęcia osłon.
estetyka urządzeń i solidność wykonania - to charakterystyczna cecha urządzeń StraPack Corp. Maszyny pakujące Strapack wykonane są z bardzo wysokiej jakości stali, a elementy z tworzyw sztucznych ograniczone są do minimum lub stosowane z dużym dystansem.

STRAPACK CORPORATION działa w zakresie zarządzania jakością ISO 9001 .
Wszystkie urządzenia produkowane są zgodnie z dyrektywami europejskimi CE .

Wybierając urządzenia pakujące Strapack otrzymają Państwo również dobry serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
W każdej chwili mogą Państwo skorzystać z telefonicznej lub e-mail'owej pomocy technicznej .
Jeżeli będą Państwo potrzebować dokładniejszych informacji o proponowanych przez nas rozwiązaniach,
łącznie z kompletnymi liniami pakującymi - niezbędne materiały prześlemy pocztą lub e-mailem .
 
Wykonanie:Erydian.pl Wszelkie prawa zastrzeżone OPAKOWANIA - SCANPACK.PL