Transystem Kątowniki Tekturowe Opakowania, Kątowniki Mapa serwisu - Kątowniki Tekturowe Kontakt - Kątowniki Tekturowe Poleć znajomemu
katowniki tekturowe - ochronne, Kątowniki

TRANSYSTEM OPAKOWANIA » KĄTOWNIKI TEKTUROWE - OCHRONNE


OPAKOWANIA - KĄTOWNIKI TEKTUROWE NIE SĄ TAK PROSTE, ŻEBY NIE WYMAGAŁY SPECJALISTÓW !

Z doświadczenia wiemy, że kątowniki wykonane z złego materiału i klejone nie spełniają swojej funkcji - pochłaniają wilgoć i rozwarstwiają się pod jej wpływem. Połączenie warstw papieru złym lub nieodpowiednim klejem i używanie do produkcji kątowników makulaturowego papieru to główna przyczyna rozwarstwiania się kątowników i łamliwości pod wpływem wilgoci, ciężaru ładunku i taśm spinających.

Kątowniki tekturowe oferowane na polskim rynku wykonywane są starą technologią - najczęściej warstwy papieru łączone są klejem organicznym, który ma słabą wytrzymałość na zagrzybienie i odporność na wilgoć. Ponadto wykonywane są z papieru makulaturowego, który posiada dużą porowatość i bardzo wysoką higroskopijność,
a zatem posiada dużą zdolność pochłaniania pary wodnej z otoczenia.

Kątowniki tekturowe Transystem składają się z kilku warstw papieru, papieru typu Kraft lub laminowanego kartonu pokrytego polietylenem. Poprzez sprasowanie i formowanie pod wysokim ciśnieniem powstaje produkt wodoodporny, sztywny i wysokiej jakości. Kątowniki tekturowe Transystem posiadają większą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i na działanie wilgoci niż inne dostępne na polskim rynku.

Oferujemy kątowniki najbardziej odpowiednie do stabilizacji palet z warzywami, serami i innymi produktami, które wymagają przebywania w chłodniach .

Posiadamy kątowniki, które wykonane są w dwóch technologiach :

- KĄTOWNIKI WODOODPORNE T-CHIP ECO - kątowniki powlekane papierem, całkowicie odporne na wilgoć
Uniwersalne zastosowanie - idealne do każdego ładunku.
- KĄTOWNIKI WODOODPORNE T-CHIP ALU - kątowniki zabezpieczone cienką warstwą folii aluminiowej, całkowicie odporne na wilgoć.  Uniwersalne zastosowanie - idealne do każdego ładunku.
- KĄTOWNIKI TEKTUROWE KLEJONE Eco - każda warstwa papieru w formatowaniu kątownika jest klejona specjalnym klejem, a następnie sprasowana i uformowana. Kątownik wykonany w taki sposób jest mocniejszy i bardziej trwały od dostępnych na rynku wykonywanych starą technologią z papieru makulaturowego.
- KĄTOWNIKI TEKTUROWE ZGRZEWANE Kraft - wykonywane w technologii zgrzewania składają się z kilku warstw laminowanego papieru i wzmocnionego papieru typu Kraft. Kątowniki typu Kraft zgrzewane są na gorąco i formowane pod wysokim ciśnieniem, a zewnętrzna warstwa wykonana jest z papieru Kraft w kolorze brązowym. Odporne są na działanie wilgoci, niskich temperatur. Bardzo skutecznie usztywniają i stabilizują ładunki na paletach.
- KĄTOWNIKI TEKTUROWE ZGRZEWANE Alu - wykonywane w technologii zgrzewania składają się z kilku warstw laminowanego papieru. Laminowany papier jest identycznym materiałem jaki stosuje się w produkcji kartoników do napojów. Kątowniki typu Alu zgrzewane są na gorąco i formowane pod wysokim ciśnieniem, a zewnętrzna warstwa wykonana jest z pokryciem aluminiowym. Kątownik ten jest bardzo mocny i trwały, nie przemaka i idealnie nadaje się do zabezpieczania ładunków z produktami spożywczymi i innymi produktami, które wymagają przechowywania w bardzo niskich temperaturach-chłodniach.

Zalety i korzyści wynikające z stosowania kątowników ochronnych :

wysoka wytrzymałość na wgniatanie - kątowniki tekturowe ochronne są twarde i zapobiegają wrzynaniu się taśmy w kartony, drewno i inne materiały opakowaniowe spięte taśmą. Wrzynanie się taśmy spinającej w powierzchnię, do której przylega powoduje zmniejszanie się obwodu zabezpieczonej palety i w efekcie ładunek jest lużno spięty - taśma opasująca luzuje się nie spełniając swojej funkcji.
stabilizują i usztywniają ładunek - kątowniki stabilizują i zwiększają możliwość przewożenia w kontenerach ładunków ułożonych dwuwarstwowo . Możliwość zastosowania kątowników do ciężkich towarów o ostrych krawędziach i okrągłych typu bele papieru, bele taśmy aluminiowej lub miedzianej.
możliwość wielokrotnego użytku - mocne i trwałe, a zatem można używać wielokrotnie oszczędzając środowisko i pieniądze.
Scanpack - kątowniki uniwersalne zastosowanie - idealne do każdego ładunku, art. spożywcze, warzywa, owoce, dojrzewalnie bananów, cebuli, pomidorów, sera, masła i wszystkie inne produkty, które wymagają przechowywania w niskich temperaturach i wysokiej wilgotnośc - w tym miejscu szczególnie zalecane są kątowniki tekturowe typu Alu.

Wszystkie kątowniki standardowo wykonywane są na długość 2 m. Inne długości oraz kształty realizowane są według indywidualnych zamówień. Kątowniki tekturowe w kolorach Aluminium i Kraft dostępne są w wymiarach 50 do 4000 mm. Profile w kształcie litery U, T i V realizowane są na zamówienie. Możliwość wykonania nadruku na kątownikach typu L z informacją o produkcie lub Państwa firmie .

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania prosimy o Kontakt z Nami .
 
Wykonanie: Erydian.pl Wszelkie prawa zastrzeżone OPAKOWANIA - SCANPACK.PL