Opakowania, Taśmy Klejące Taśmy, Klejące Kontakt - Taśmy, Klejące Poleć znajomemu
Taśmy klejące - Opakowaniowe

TRANSYSTEM - TAŚMY » BONUS TAPE - LOW NOISE - NOISY UNWINDING - SPECIAL PRODUCTS


OPAKOWANIA - TAŚMA BONUS, WIĘCEJ MIEJSCA, WIĘCEJ OSZCZĘDNOŚCI,
ZDROWSZE ŚRODOWISKO

TAŚMA BONUS jest taśmą samoprzylepną opatentowaną przez SYROM 90, zajmującą mniej miejsca niż jakakolwiek inna taśma opakowaniowa. Nowy wymiar 50mm x 200m na tekturowych tulejach o małej średnicy, obniża o 2/3 zajmowaną powierzchnię magazynową, a o ponad 65% zmniejsza ilość elementów służących do pakowania taśmy samoprzylepnej emitowanych do środowiska naturalnego.

TAŚMA BONUS , JEST JEDYNYM PRAWDZIWYM PRZYKŁADEM REDUKCJI KOSZTÓW MATERIAŁOWYCH OPAKOWANIOWYCH I EMISJI ODPADÓW DO ŚRODOWISKA NATURALNEGO .

TAŚMA BONUS
TAŚMA STANDARDOWA
Taśma klejąca
Taśma klejąca
Taśmy klejące
Taśmy klejące
Taśmy, Klejące
Taśma klejąca


SILENT DISPENSER® - CICHY DISPENSER DO TAŚM BONUS

Dispenser do taśm SILENT DISPENSER, opatentowany przez SYROM 90, dzięki unikalnemu kształtowi istotnie redukuje dźwięki wytwarzane podczas rozwijania taśmy opakowaniowej, zwłaszcza w przypadku taśmy polipropylenowej. SILENT DISPENSER pozwala na używanie tradycyjnej taśmy opakowaniowej w sposób znacznie cichszy, upłynnia i ujednolica jej rozwijanie. Tak, z SILENT DISPENSER zwykła taśma polipropylenowa staje się równie cicha jak taśmy PCV lub o niskiej głośności. SILENT DISPENSER został stworzony do stosowania z taśmą BONUS TAPE, 50mm x 200m, wysokiej klasy polipropylenową taśmą opakowaniową oferującą :

WIĘCEJ MIEJSCA, WIĘCEJ OSZCZĘDNOŚCI, ZDROWSZE ŚRODOWISKOCICHY DISPENSER sprawia, że TAŚMA BONUS staje się taśmą o niskiej głośności.
.

Taśmy klejące
  CICHY DISPENSER istotnie zmniejsza koszt taśm klejących, ponieważ pozwala na stosowanie taśm o standardowej głośności w miejsce droższych taśm o niskiej głośności, tj. z nieplastyfikowanego PCV lub standardowych taśm akrylowych.
 
Taśmy klejące
  Zapewnia płynne, jednolite rozwijanie taśmy znacznie ułatwiając oklejanie. Dzięki jednostce wyciszającej taśma nie może przesuwać się na boki, pozostaje więc zawsze dokładnie na środku centralnego uchwytu.
 
Taśmy klejące
  Stosowany z taśmą BONUS 50mm x 200m ogranicza odpad taśmy przy końcach rolek i zmniejsza ilość ich zmian.
Ergonomiczny uchwyt oraz lepszy balans wagowy ułatwiają oklejanie.
 
Taśmy klejące
  Specjalna rączka wykonana z tworzyw ABS sprawia, że używanie dyspensera nie powoduje naciągania nadgarstka ani palców.
Więcej: docisk rolki wykonany z poliwęglanu, specjalne ostrze stalowe. Łatwe zakładanie taśmy. Ruchomy uchwyt pozwala na optymalne naciągnięcie taśmy w każdym momencie.
 
Wykonanie: Erydian.pl Wszelkie prawa zastrzeżone OPAKOWANIA - SCANPACK.PL